Ana sayfa MAGAZİN Farah Zeynep o listede ilk 500’de!

Farah Zeynep o listede ilk 500’de!

240
0
PAYLAŞ

Farah Zeynep Abdullah, dünyanın en büyük sinema veri tabanı IMDb ‘starmetre’ listesinde Türk oyuncular arasında en yüksek puanı toplayarak ilk 500’e girdi.

İnternetin en büyük sinema veri tabanı Internet Movie Database’ın (IMDb) “starmetre” listesinde Farah Zeynep Abdullah, Türk oyuncuların ulaştığı en iyi dereceyi yaptı. IMDb, ağustos ayında ismi en çok aranan ve forumlarda hakkında en çok konuşulan oyuncuların yer aldığı listeyi yayınladı. Kullanıcıların verdiği oylara göre belirlenen listede “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, “Kurt Seyit ve Şura” ve “Gülizar” gibi sevilen yapımlarda rol alan Abdullah, tüm dünyada 407’nci sıraya yerleşti.Listenin ilk üç sırasında ise Debby Ryan, Ruby Rose ve Lily James yer aldı. 

 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Listede Türk oyuncular arasında Abdullah’ı Meryem Uzerli takip etti. Uzerli’nin yanı sıra listeyi girmeyi başaran Türk ünlüler arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin, Nuri Bilge Ceylan, Çağatay Ulusoy, Cansu Dere, Cem Yılmaz, Burak Özçivit ve Haluk Bilginer var. 

Woo Magazin ' de Farah Zeynep o listede ilk 500’de! adlı konuyu,
240
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDemet Akalın’ın çöp isyanı! ‘Rezalet’
Sonraki makaleGamze Özçelik mülteci kampında yardım dağıttı

BİR CEVAP BIRAK