Ana sayfa MAGAZİN Emre Altuğ ‘iflas’ iddialarına cevap verdi!

Emre Altuğ ‘iflas’ iddialarına cevap verdi!

366
0
PAYLAŞ

Emre Altuğ, ortağı olduğu iddia edilen gece kulübüyle ilgili iflas haberlerine sosyal medya hesabından açıklık getirdi.

Emre Altuğ’un da ortağı olduğu iddia edilen gece kulübü Alaçatı Gazino Sako’nun mali krize girdiği, kapanacağı söyleniyordu. Şarkıcı Deha Bilimlier ”Kulüpten paramı alamadım, dava açıyorum” demişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Emre Altuğ iddiaları yalanladı.

 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Emre Altuğ, konuyla ilgili Instagram hesabından şu açıklama yaptı:

“Birkaç gündür adımın da dahil edildiği Gazino Soko meselesine bir açıklık getirmek isterim. Adımı geçirerek iflas etti haberlerinin herhangi bir gerçekliği yoktur. Gazino Sako’yla tüm ilgim sahne düzeni, mekanda çalışacak sanatçı bağlantıları ve reklamdan ibarettir. Kazançları bağlamında herhangi bir ortaklığım bulunmamaktadır. Buna rağmen şarkıcı arkadaşımın yaşadığını söylediği mağduriyetle ilgili konuyu araştırıyorum ve elimden gelen desteği de vereceğimi bildirmek isterim. Herkese huzurlu, mutlu bayramlar dilerim”

 

Woo Magazin ' de Emre Altuğ ‘iflas’ iddialarına cevap verdi! adlı konuyu,
366
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleHayko Cepkin’den dünyada bir ilk

BİR CEVAP BIRAK