Ana sayfa MAGAZİN Şener Şen’in ‘Kedicik’ Yeğeniyle ilgili Yeni Haber

Şener Şen’in ‘Kedicik’ Yeğeniyle ilgili Yeni Haber

71
0
PAYLAŞ

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın özel haberine göre İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele tarafından suç örgütü lideri Adnan Oktar ve örgütün diğer üyelerine yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Şener Şen’in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu’nun annesi İnci Şen de ünlü bir oyuncu.

Yeşilçam’ın ünlü oyuncuları Ali Şen ile Mürvet Şen’in üç çocuğundan biri olan 65 yaşındaki İnci Şen, İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Aile mesleği oyunculuktan 42 yaşına kadar uzak kalan İnci Şen, 1995’te hatıra olması amacıyla Çiçek Taksi’de ‘taksi müşterisi’ olarak kameraların karşısına geçti.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Rolü çok kısa olsa da oyunculuktan büyük bir keyif alan İnci Şen, ‘Ayrılsak da Beraberiz’ ile profesyonelliğe adım attı. 2001’den sonra oyunculuk kariyerinde büyük sıçrama yapan Şen, 2017’ye kadar 13 sinema filminde ve 30 televizyon dizisinde rol aldı.

Aslı Süme Efeoğlu, sosyal medya hesabından Adnan Oktar ile ilgili fotoğraf ve yazıdan oluşan birçok paylaşım yapmıştı.

Woo Magazin ' de Şener Şen’in ‘Kedicik’ Yeğeniyle ilgili Yeni Haber adlı konuyu,
71
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDemet Şener’den ilgi uyandıran paylaşım!
Sonraki makaleŞarkıcı Kendi’nin bikini isyanı

BİR CEVAP BIRAK