Ana sayfa WOO MANŞET HABER Hakan Akkaya’ya icra takibi şoku

Hakan Akkaya’ya icra takibi şoku

70
0
PAYLAŞ

Modacı Hakan Akkaya’ya, iş ortaklığı için hesabına gönderdiği parayı geri vermediği gerekçesiyle, O.G. tarafından dava açıldı.

Ünlü Modacı Hakan Akkaya’nın hesabına O.G. isimli kişi tarafından iddiaya göre 56 bin lira gönderildi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Ortaklık fikrinden vazgeçilince bu paranın 16 bin lirası iade edildi. Kalan 40 bin liranın ise 5 ayda ödenmesi koşuluyla ikili arasında anlaşma yapıldı.

PARAYI ÖDEMEK İSTEMEDİ

İddiaya göre Akkaya bu anlaşmaya uymayarak paranın 37 bin lirasını ödemekten vazgeçti. Bu nedenle O.G. tarafından Akkaya hakkında icra takibi başlatıldı.

Akkaya, O.G. ile iş ortaklığı gibi bir planının olmadığını öne sürerek icra takibine ve alınan paranın delil olarak gösterilmesine itiraz etti. Ünlü modacı, O.G’nin inşaat sektöründe olduğunu belirterek kendisiyle herhangi iş ortaklığı kurmasının mümkün olmadığını belirtti.

Yargıtay tarafından bozulan davaya tekrar itiraz eden O.G., Asliye Hukuk Mahkemesi’ne giderek itirazın iptali davası açtı.

Woo Magazin ' de Hakan Akkaya’ya icra takibi şoku adlı konuyu,
70
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleAğrı’da öldürülen Leyla’nın kuzeni tutuklandı

BİR CEVAP BIRAK