Ana sayfa MAGAZİN ‘Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz’

‘Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz’

213
0
PAYLAŞ

Ahmet Kural ve Murat Cemcir, dram filmi sorusuna ‘Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz’ yorumunda bulundu…

Coşkulu geçen Avrupa Turnesinin ardından Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolü paylaştığı, Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği ‘Ailecek Şaşkınız’ filminin Türkiye turnesinin ikinci ayağı Mersin ve Adana’da başladı.

İlk olarak Mersin’de bulunan Mersin Forum’da binlerce kişiyle buluşan Ahmet Kural ve Murat Cemcir, alkışlar ve çığlıklarla karşılandı. Cemcir, “Yine çok kalabalık Mersin, hazır kalabalık yakalamışken instagram’a koyayım” sözleriyle espri yaptı. Ahmet Kural’ın ‘Yaradana Kurban’ şarkısında oynaması ise herkesi coşturdu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

‘Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz’

“Dram oynama hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna Ahmet Kural, “Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz. O yüzden güzel bir komedi yapacağız” cevabını verdi. Murat Cemcir de “Hayatımız dram, ‘ne kadar güldürsek o kadar kardır’ diye düşünüyoruz. Biz komediyi seviyoruz” dedi.

‘Biz zaten otobanda gidiyoruz’

Gişeyle ilgili konuşan Murat Cemcir, “Umduğumuzdan iyi gidiyoruz, ‘yeni bir şey deneyelim inşallah seyirci teveccüh gösterir’ diyorduk. Seyirci bizi çok mutlu etti” şeklinde konuştu. “Sesleriniz çok güzel, albüm çıkarsanız o yoldan yürürsünüz” yorumu üzerine “Biz zaten yürüyoruz, otobanda gidiyoruz. Tali yola sapmaya gerek yok. Ben fotoğraf albümünden bile fotoğraf seçemiyorum” diyerek herkesi güldürdü.

‘Keşke her şehir Adana gibi olsa’

Mersin’in ardından hiç ara vermeden Adana M1 AVM’ye geçen Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i Cinemaximum Sinemaları fuayesinde uzun kuyruklardan oluşan kalabalık karşıladı. Murat Cemcir, “Düğün Dernek’le beraber üç defadır aynı coşkuyla karşılıyorsunuz. Keşke her şehir Adana gibi olsa, her şehirden Yaşar Kemal çıksa” sözleriyle, gelen herkese teşekkür etti. Ahmet Kural ise “Türk sinemasının beşiği Adana olduğu için burada bulunmaktan çok memnunuz” açıklamasını yaptı.

Dizilerle ilgili konuşan Kural, “Dizi sinema gibi değil, tutunmak çok zor ve meşakkatli. Seyirci de beğenisini her an değiştirebiliyor” dedi. Murat Cemcir ise “Memleketiniz sıcak. Güneş toprağa yansıyor, topraktan iletken olan Adana insanı enerjisiyle bunu bize yansıtıyor” sözleriyle Adanalılar’a övgü dolu cümleler sarfetti.

Woo Magazin ' de ‘Dram yapsak kimse bizi ciddiye alıp ağlamaz’ adlı konuyu,
213
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleŞarkıcı Murat Dalkılıç arabasını yeniledi
Sonraki makaleNişanlısı ünlü oyuncuyu evden kovmuş!

BİR CEVAP BIRAK