Ana sayfa MAGAZİN Seda Sayan hakkında şikayet sayı arttı

Seda Sayan hakkında şikayet sayı arttı

298
0
PAYLAŞ

Takvim Gazetesi’nin haberine göre Seda Sayan’ın kendi adını taşıyan programında manken Ece Gürsel’e sarf ettiği “Sperm bankasına ne gerek var. İnşaat işçileri var. Onlar insan değil mi? Baktın adamın genleri güzel. Maşallah sır ım gibi. Tuttuğunu koparıyor, kuvvetli! Yap çocuğu ne var?” sözleri kamuoyunun büyük tepkisini çekti.

SEDA SAYAN’DAN SKANDAL SÖZLER (VİDEO)

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

RTÜK şikayet yağmuruna tutularak 500 den fazla şikayet iletildi. RTÜK’ün konuyla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi. Takvim’e konuşan İnşaat İşçileri Sendikası yetkilisi, “İnşaat işçilerini damızlık olarak gören bu ahlaksızca yaklaşıma tepki gösteriyoruz” dedi.

SEDA SAYAN’DAN İNŞAAT İŞÇİLERİ ÖRGÜTLENME SEKRETERİNE YANIT!.. (VİDEO)

PROGRAM KALDIRILSIN

Evlerine ekmek götürebilmek için inşaatlarda sabahtan akşama kadar kışın soğukta, yazık sıcakta cefa çeken inşaat işçilerini damızlık zanneden Seda Sayan bu ülkeye hangi bedduanın bedelisin?

Seda Sayan seni hiç sevmedim bundan sonra da hiç sevmeyeceğim kesin. Sen ve senin gibi boş insanları sanatçı diye baş tacı yaptılar.

Alnının teriyle ekmek parasını kazanan insanlar hakkında kimse böyle aşağılayıcı şekilde konuşamaz.
Cehaletiyle, yapaylığıyla ve kendisinin “dobralık” diye taçlandırdığı fütursuz cüretiyle, bir Türk kadınının nasıl olmaması gerektiğinin en iyi örneği Seda Sayan.

Woo Magazin ' de Seda Sayan hakkında şikayet sayı arttı adlı konuyu,
298
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGül Gölge biten evliliği hakkında konuştu
Sonraki makaleSandal çiftinin ayrılık nedeni müsriflik mi?

BİR CEVAP BIRAK