Ana sayfa MAGAZİN Sandal çiftinin ayrılık nedeni müsriflik mi?

Sandal çiftinin ayrılık nedeni müsriflik mi?

313
0
PAYLAŞ

Sabah’tan Bülent Cankurt’un yazısı…

Mustafa-Emina Sandal çiftinin 10 yıllık evliliğinin çatırdamasıyla ilgili, ihanet de dahil olmak üzere pek çok rivayet ortaya atılmıştı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Bense bu evliliğin bitme nedeninin, Emina Sandal’ın müsrifliği olduğunu geçtiğimiz Aralık ayında yazmıştım.

Çünkü çifte yakın isimler, Emina Sandal’ın Çubuklu Vadi Evleri’ndeki villalarını neredeyse her yıl yeni baştan dekore ettirdiğini, Mustafa Sandal’ın da eşinin müsrifliğinden bıktığını söylemişti.

EVE SPA BİLE YAPTIRMIŞ!

Bu söylentiyi destekleyen yeni bilgiler kulağıma geldi ve artık bu evliliğin kesinlikle para yüzünden bittiğine inandım.

Öğrendim ki; daha boşanmadan kızlık soyadını kullanmaya başlayan Emina Jahovic, bir süre önce Sırbistan’ın Novi Pazar şehrinde doğduğu evi baştan sona yeniletmiş. Daha doğrusu, neredeyse baştan inşa ettirip malikaneye çevirtmiş. Eve SPA, yüzme havuzu ve çocuklar için büyük bir oyun alanı yaptırmış. Bunun için de yaklaşık 500 bin Euro harcamış!

Bu arada yaklaşık 90 bin nüfusa sahip, klasik bir Anadolu şehrinden pek farkı olmayan Novi Pazar’da en pahalı evin 50 bin Euro civarında olduğu söyleniyor.

SABAH’TAN BÜLENT CANKURT’UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!..

Woo Magazin ' de Sandal çiftinin ayrılık nedeni müsriflik mi? adlı konuyu,
313
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSeda Sayan hakkında şikayet sayı arttı
Sonraki makaleŞeyma Subaşı son hazırlıklarını tamamladı

BİR CEVAP BIRAK