Ana sayfa MAGAZİN Gül Gölge biten evliliği hakkında konuştu

Gül Gölge biten evliliği hakkında konuştu

321
0
PAYLAŞ

Takvim Gazetesi’nden Aydın Hamza’nın haberine göre ünlü televizyoncu Murat Saygı ile geçtiğimiz gün 11 yıllık evliliğini bitiren Gül Gölge, davalık olduğu Elif ile Kerem Gönlüm çiftini bombalamayı sürdürüyor. Önceki gün Bebek’te görüntülenen Gölge, Gönlüm çifti hakkındaki “O iki şahıs hayatımızda yapış yapış kene gibi oldular. Biten evliliğimizin o isimlerle alakası yok. Yıllardır yüzlerini görmüyorum. Onlar hayatımıza etki edecek kimlikte isimler değil” sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.

DOSTLUK MAZİDE KALDI

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Çiftin adını ağzına almayan Gölge, bu açıklaması hatırlatılınca “Az bile söylemişim. Daha söylenecek çok şey var ama bu tavır da bana yakışmaz” diyerek ikiliye ateş püskürdü. Bunun üzerine gözler Gönlüm çiftine çevrildi. Öyle ki Elif Hanım, eski dostu Gül Gölge’nin eşi Milli basketbolcu Kerem Gönlüm’e samimi mesajlar attığını iddia etmişti. Cemiyet dünyasını karıştıran bu iddianın ardından Gönlüm ile Gölge mahkemelik oldu. O dönem “Bu kişi, mutlu ailemi yıpratmak için uğraştı; ama çabaları boşa çıktı” diyen Elif Hanım’a Milli basketbolcu da “Elimizdeki belgeleri paylaşmak için sabırsızlanıyorum” diyerek destek vermişti.

Gönlüm çifti, Gül Gölge’yi mutlu evliliklerini bozmaya çalıştığını iddia ederek mahkemeye vermişti.

Woo Magazin ' de Gül Gölge biten evliliği hakkında konuştu adlı konuyu,
321
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleUsta Oyuncu Ercan Yazgan hayatını kaybetti!
Sonraki makaleSeda Sayan hakkında şikayet sayı arttı

BİR CEVAP BIRAK