Ana sayfa MAGAZİN Şükran Ovalı hamile mi?

Şükran Ovalı hamile mi?

278
0
PAYLAŞ

Takvim’in haberine göre Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’le eşi Şükran Ovalı’dan bir kötü bir de iyi haber geldi… Erkin’in önceki gün Kalamış’ta aracıyla bir taksiye çarptığı iddia edildi. ‘Duymayan Kalmasın’a telefonla bağlanan taksinin şoförü, olayı anlatırken farkında olmadan ikilinin bebek müjdesini de verdi. Taksi şoförü olayı şöyle anlattı:

‘HAKARET YAĞDIRDILAR’

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

“Caner, aracıyla arabama vurup kaçınca aracı park halinde başka bir yerde buldum. Eşiyle gelen Caner’e rapor tutmamız gerektiğini söyledim. Ama Caner’le eşi üzerime yürüyüp bana hakaretler yağdırdı. “O esnada Caner, eşine ‘Sen hamilesin, içeri gir’ dedi.”

Gözlerin çevrildiği Şükran Ovalı, yaptığı yazılı açıklamada hamile olduğunu doğrulayıp küfür iddialarını ise şöyle yalanladı:


Woo Magazin ' de Şükran Ovalı hamile mi? adlı konuyu,
278
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleAsena Atalay’dan gönderme!
Sonraki makaleAdriana Lima’nın hamile olduğu haberi yayıldı!

BİR CEVAP BIRAK