Ana sayfa MAGAZİN Cem Yılmaz arkadaşını sevindirdi

Cem Yılmaz arkadaşını sevindirdi

248
0
PAYLAŞ

Takvim’in haberine göre modern sanata düşkün olan Cem Yılmaz’dan İsveçli sanatçı Alexander Klingspor’a büyük jest… Komedyen, önceki gün Prins Eugens Waldermarsudde’deki Klingspor’un sergisine özel davetli olarak katıldı. Yılmaz, koleksiyonundaki 2 adet Klingspor tablosunu da yakın dostuna jest olsun diye İsveç’e götürdü.

Komedyen, birkaç yıl önce aldığı 45 bin dolarlık ‘Dance of the Deadly Nightshade’ adlı tabloyla 50 bin dolarlık ‘Deja Vu’ adlı eseri sergiye götürerek Klingspor’u hem şaşırttı hem de sevindirdi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Yılmaz sanatçıyla çekilen kareleri de “Alexander Klingspor kardeşimize ait koleksiyonumdan 2 eser müzede sergileniyor. Sevindim” notuyla paylaşıp havasını attı.

Klingspor, Yılmaz’la bu fotoğrafının altına “Sağol arkadaşım. Eserlerimi yeniden görmek zevkti” diye yazdı.

Woo Magazin ' de Cem Yılmaz arkadaşını sevindirdi adlı konuyu,
248
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleÖzge Ulusoy gerekirse estetik yaptırırım dedi
Sonraki makaleTümer Metin aileyle tanıştı

BİR CEVAP BIRAK