Ana sayfa MAGAZİN Eser Yenenler tatil için kredi çekti

Eser Yenenler tatil için kredi çekti

277
0
PAYLAŞ

Posta’da yer alan habere göre Eser Yenenler 5 aydır BKM Mutfak UnIq’te sahnelediği tek kişilik gosterisi ‘Tbt’de özel hayatına da girdi. Bir hayli konuşulacak anısını magazin dünyasıyla değil, seyircileriyle sahnede paylaştı.

Eser Yenenler, “Bir kızla çıkıyordum. Çok sosyetikti. ‘Haydi tatile Bali’ye gidelim’ dedi. Google’a bir baktım çok pahalı. Param yetmiyor. E, kızı da götürmem gerekiyor. Sonunda bankaya gittim.”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Eser Yenenler kahkahalar eşliğinde kesilen anısına şöyle devam etti: “Tatil için bankadan kredi çektim. Bali’ye gidip tatil yaptık.”

Eser Yenenler’in adını vermeden bahsettiği kişi altı ay aşk yaşadığı sosyetik güzel Dila Tarkan’dı. Sevgililer 29 Aralık 2016’da birlikte Bali’ye tatile gitmişti.

Eser Yenenler 1,5 aydır 2015 Türkiye 4. Güzeli Berfu Yıldız ile birlikte.

Woo Magazin ' de Eser Yenenler tatil için kredi çekti adlı konuyu,
277
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDeniz Seki kendine iyi bakıyor!
Sonraki makaleHülya Koçyiğit sessiz kalmayı tercih etti

BİR CEVAP BIRAK