Ana sayfa MAGAZİN Lerzan Mutlu’dan sosyal medyada sert yanıt!

Lerzan Mutlu’dan sosyal medyada sert yanıt!

247
0
PAYLAŞ

Vatan’da yer alan habere göre Bülent Ersoy, 2 yıldır davalı olduğu Lerzan Mutlu için, “Böyle insanlar benim muhattabım bile olamaz. Ben sesimle döver, bilgimle gömerim” demişti. Mutlu’dan Diva’ya cevap gecikmedi.

Lerzan Mutlu, sosyal medyadan şu ifadeleri paylaştı: “Bana bak Bülent Ersoy, kendine gel! Günlerdir devam eden bu yakışıksız konuşmalarını hayretle izlemekteyim! Yalnız biri sana bağırarak şarkı söylemenin, güzel söylemek anlamına gelmediğini, zevklerin göreceli olduğunu umarım hatırlatır.  Senin çıktığın gazinolara ben çocukluğumdan beri müşteri olarak gitmeye alıştığım için çıkmak için de hiç çaba sarf etmedim. Benim ilgi alanım hep televizyon oldu, emin ol istesem çok alasını yaparım! Seni saygımla dövüp, haddimle gömmek isterdim ama ana saygı duymuyorum. Kızın yaşındaki bir kadına ‘Gol yedi ondan böyle’ demene şu sözlerimle cevap veriyorum; unutma maç 90 dakika daha ilk yarıdayız!”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Lerzan Mutlu’nun Bülent Ersoy’un kucağında çekilmiş çocukluk fotoğrafı sosyal medyada yayınlanmıştı.

Woo Magazin ' de Lerzan Mutlu’dan sosyal medyada sert yanıt! adlı konuyu,
247
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGüçlü ve sevilen oyuncu Zeynep!
Sonraki makaleÖzge Ulusoy ve Hacı Sabancı karşı karşıya geldi

BİR CEVAP BIRAK