Ana sayfa MAGAZİN Ayça Tekindor’un röportajında tepki alacak açıklama

Ayça Tekindor’un röportajında tepki alacak açıklama

125
0
PAYLAŞ

MedyaRadar’da yer alan habere göre Ayça Tekindor, geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın filmi ‘Arif V 216’yı beğenmediğini attığı tweet’le dile getirmiş, filmin başrol oyuncularından Zafer Algöz’ün tepkisiyle karşılaşmıştı.

Algöz, Ayça Tekindor’a olan kırgınlığını ve neden tepki gösterdiğini Hürriyet’e verdiği röportajda “Herhangi birine kalkıp da böyle bir şey söylememiştim şimdiye kadar. Ayça’yı tanıdığım için o yanıtı yazdım. Çünkü “Televizyon Çocuğu” ve “Zaga” döneminde üç sene birlikte çalıştık. Elimizde büyüdü diye bir deyim vardır ya, öyle…” sözleriyle ifade etmişti.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İŞTE O RÖPORTAJ!.. (HABER LİNKİ)

Ayça Tekindor, Algöz’ün röportajını Twitter hesabından paylaşarak, “Bu yazılanları dediyse gerçekten; ben Zaga’da çalışmaya Okan’ın teklifiyle başladım. Program onun değil, Okan’ındı, kötü dediğim filmin de onun olmadığı gibi… Ben ortada yokum, kendi hesabımdan istediğimi yazarım. Bu kadar değer verme bana yaa, 20 sene olmuş görmeyeli…” yanıtını verdi.

Woo Magazin ' de Ayça Tekindor’un röportajında tepki alacak açıklama adlı konuyu,
125
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDeniz Akkaya’nın olaylı yorumu
Sonraki makaleİzel’in öfkesi!

BİR CEVAP BIRAK