Ana sayfa MAGAZİN Kadir İnanır’la ilgili flaş gelişme!

Kadir İnanır’la ilgili flaş gelişme!

108
0
PAYLAŞ

Usta oyuncunun bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacağı öğrenildi.

Kısa süre önce beyninde pıhtı atan usta oyuncu Kadir İnanır’ın bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacağı öğrenildi.

Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden Kadir İnanır kısa bir süre önce hastaneye kaldırılmıştı. Beyninde pıhtı atması tespit edilince acilen ameliyata alınan Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

 

Şah damarından ameliyat olacak

 
Duymayan Kalmasın programının haberine göre; Usta oyuncu Kadir İnanır bir hafta sonra şah damarından ameliyat olacak.
 

Kadir İnanır’ın doktoru geçtiğimiz hafta şunları söylemişti:
 

“Güzel haberleri sizinle paylaşmak için toplandık. Artık kendisi yoğun bakımda değil. Ayağa da kalktı. Yoğun bakımda tutmamızın nedeni bazı risk faktörleriydi. Kadir Bey’in pıhtısı ana beyin damarlarından birindeydi. Pıhtıyı artıran bazı risk faktörleri vardı Kadir Bey’in ama vücut iyi cevap verdi. Konuşması ve anlaması gayet normal, her işini kendisi yapabilecek durumda. Risk analizlerini yapıyoruz. Olabilecek en kısa zamanda taburcu etmek istiyoruz kendisini.” 

Woo Magazin ' de Kadir İnanır’la ilgili flaş gelişme! adlı konuyu,
108
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleBengü oyuncu oluyor
Sonraki makaleDeniz Seki mide küçültme ameliyatı oldu

BİR CEVAP BIRAK