Ana sayfa SPOR “Bırakın Türkiye’yi Avrupa şampiyonluğuna taşır”

“Bırakın Türkiye’yi Avrupa şampiyonluğuna taşır”

242
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Aytemiz Alanyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşa konuşan Aykut Kocaman “Mutlaka kazanmak zorundaydık. İkinci yarının beşinci haftası. İlk yarıda handikaplıydık, özellikle başlangıçta. İçeride puan kaybetme lüksümüz yok. Kazandık, iyi de bir skorla kazandık. Mutluyuz. Bugünkü oyun, özellikle ilk yarındaki oyunda skorun 1-3 olma ihtimali yüksekti. Başakşehir maçındaki bütünlüklü oyun, ne yaptığını bilen, kuvvetli bir zincirin saha içinde yer aldığı oyun… Bu oyunu biraz daha sürdürme, geliştirme şansımız olursa Fenerbahçe’yi bırakın Türkişe Ligi şampiyonluğunu Avrupa şampiyonluğuna kadar taşır. Öbür taraftan bugün ilk yarıdaki oyun için bu sene ilk kez kullanıyorum; Alanyaspor’un şanssızlığıydı, bizim için de futbol şansıydı. İlk yarıdaki oyun bizi taşımaz. Umarım nazarlık olarak kalır” ifadelerini kullandı. 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İsmail Köybaşı’nın neden kadroya almadığını açıklayan Kocaman “İsmail 3 antrenman yapmıştı. O nedenle riske etmemek için kadroya almadım. Hafta içinde problem yaşanmazsa İsmail hazır zaten. Daha da iyi duruma gelecek. Olmazsa da kaleciler dışında 25 oyuncu var. Hayata ve oyuna bakışım bu. Bİr oyuncu arkadaşım çıkacak ve yapacaktır. Hayatın sonu gibi bir durum değli en azında” dedi.

Woo Magazin ' de “Bırakın Türkiye’yi Avrupa şampiyonluğuna taşır” adlı konuyu,
242
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleYenilmezlik Serileri Sürüyor
Sonraki makaleHimet Karaman: “İkinci gol net bir ofsayt”

BİR CEVAP BIRAK