Ana sayfa SPOR Selçuk ve Donk Göz Doldurdu!

Selçuk ve Donk Göz Doldurdu!

123
0
PAYLAŞ

Galatasaray’da Selçuk İnan ve Ryan Donk’un performansları teknik ekibi memnun etti. Selçuk liderliği, Donk ise performansıyla göz doldurdu.

Galatasaray’da sezonun ilk yarısında fazla forma şansı bulamayan Selçuk İnan ve Ryan Donk, Fatih Terim’in gelişiyle yeni bir döneme başladı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Ndiaye’nin Stoke City’e transferi ve Fernando’nun yaşadığı ciddi sakatlık, orta sahada Fatih Terim’in planlarını değiştirdi.

Donk ve Selçuk, Antalya kampını çok iyi geçirdikten sonra ligde süre almaya başladı. İki oyuncunun da gösterdiği performans, teknik ekibin yüzünü güldürüyor. Selçuk İnan’dan saha içinde ve dışında sorumluluk alıp takıma liderlik yapmasını isteyen Terim, Donk’un da fiziksel kapasitesinden oldukça memnun.

Ligin ilk yarısında Tudor’un görev yaptığı 16 haftada sadece 2 kez ilk 11’de başlayan Selçuk İnan, Terim dönemindeki 5 maçın 3’ünde sahaya kaptan olarak çıktı.

Ligde ilk yarı hiç süre alamayan Donk ise ikinci yarı 4 maçta da kadroda kendisine yer buldu ve son 2 maçta 90 dakika sahada kaldı.

Woo Magazin ' de Selçuk ve Donk Göz Doldurdu! adlı konuyu,
123
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleAlişan – Buse Varol aşkında yeni haberler
Sonraki makaleBaşakşehir, Dieng’i Kiralık Gönderdi!

BİR CEVAP BIRAK