Ana sayfa MAGAZİN Prenses Diana’nın şoförü açlıkla mücadele ediyor

Prenses Diana’nın şoförü açlıkla mücadele ediyor

125
0
PAYLAŞ

Takvim Gazetesi’nin haberine göre 1997 yılında Paris’te trafik kazasında yaşamını yitiren Diana’nın suikasta uğradığı hala konuşulan büyük bir iddia… Bu iddialara her gün yenileri eklenirken, yıllarca Prens Charles ve Prenses Diana’nın şoförlüğünü yapan Mark Roberts’ın sokaklarda yaşaması ve açlıkla mücadele etmesi, İngiliz medyasının manşetlerine çıktı. Körfez Savaşı’nda asker olan Mark Roberts, Prenses Diana’nın özel korumalığını ve şoförlüğünü üstlendiği günlerde çok mutluydu. Ancak Lady Di’nin 1997’de hayatını kaybetmesi, Prens Charles’ın da kendisini istememesi üzerine görevinden ayrılan Mark Roberts’ın hayatı karardı.

18 aydır Bournemouth sokaklarında yaşamak zorunda kalan Roberts, yllarca ülkesi ve Kraliyet ailesi için yaptığı fedakarlığın karşılıksız kalması nedeniyle tepkili. Roberts, “Özel bir hayatım vardı. Prens Charles ve Lady Diana, beni çok severdi. Sonra hayatımda düşüş başladı. Körfez Savaşı’nda ölümden döndüm, unutuldum. Afganistan’daki özel görevler görmezden gelindi. Hırsızlar benim tüm paramı çaldı. Devletten yardım istedim, yüzüme bile bakmadılar. Çok üzgünüm. Yetkili makamlardan umutsuzca yardıma ihtiyacım var dememe rağmen yüzüme bile bakmıyorlar” dedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Woo Magazin ' de Prenses Diana’nın şoförü açlıkla mücadele ediyor adlı konuyu,
125
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleNebahat Çehre’ye film teklifi
Sonraki makaleTeknik heyet Giuliano’dan Memnun!

BİR CEVAP BIRAK