Ana sayfa WOO MANŞET HABER Seren Serengil’den evlilik teklifi!

Seren Serengil’den evlilik teklifi!

98
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde cezaevinden çıkan sunucu Seren Serengil, bu süreçte yanında bulunan Yaşar İpek ile ilgili çıkan haberlere yanıt verdi.

Seren Serengil,Star Tv’de yayınlanan  Duymayan Kalmasın programında Yaşar İpek ile ilgi şu açıklamalarda bulundu : Arkadaşlığımız başladı. Öyle hassas bir dönemde karşıma çıktı ki. Kayıtsız kalamıyorsun. Yalnız geçirdiğim uzun bir süreç var. Onun bu kadar yanımda durması bir şeyler hissetmeme neden oldu. Onun güzel özelliklerine kayıtsız kalmak mümkün değil.’
 

Yaşar İpek’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın altına 10 Temmuz yazması kafaları karıştırmış ve evlilik tarihi olarak algılanmıştı. Yaşar İpek’in bu göndermesini Seren Serengil de doğruladı.

Woo Magazin ' de Seren Serengil’den evlilik teklifi! adlı konuyu,
98
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGülşen İkinci Çocuk Haberi
Sonraki makaleGoogle Aysel Gürel’i Unutmadı

BİR CEVAP BIRAK