Ana sayfa SPOR Neymar’ın Yerine Gatagov

Neymar’ın Yerine Gatagov

109
0
PAYLAŞ

Lokomotiv Moskova Başkanı Naumov, “2009’da forvet arayışında Neymar’ı önerdiler. Ama Santos 12 milyon Euro istedi. Başka bir kıtadan, çok kırılgan görünen bir çocuğa bu parayı vermek büyük riskti. Biz de Gatagov’a güvendik” dedi. 2013’te Lokomotiv’den ayrılan Gatagov, şimdi Estonia’da Levadia Tallinn’de oynuyor

Lokomotiv Moskova Başkanı Nikolai Naumov, Neymar’ı nasıl ellerinden kaçırdıklarını anlattı. Naumov, 2017 yazında Barcelona’dan Paris Saint Germain’e 222 milyon Euro serbest kalma bedeli ödenerek transferiyle dünyanın en pahalı futbolcusu unvanını ele geçiren Neymar’ın 2009’da Lokomotiv Moskova’ya transfer olabileceğini söyledi. Böyle bir transfer gerçekleşse Neymar’ın bugün nerede olacağı da ayrı bir tartış ma yarattı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Sport-Express’e konuşan Naumov, “Santos, 2009’da 17 yaşındaki Neymar için 12 milyon Euro istemişti. Başka bir kıtadan, bu kadar genç bir futbolcuya bu parayı yatırmak, hele 2009’da büyük bir riskti. Neymar, o dönemde çok zayıf, kırılgan görünüyordu. Nasıl bir adaptasyon sergileyeceği, o yaşta evinden çok uzakta, Avrupa’da oynamayı ne kadar istediği belirsizlikleri arttıran faktörlerdi. Biz de o dönemde altyapıdan Gatagov’a güvendik” ifadelerini kullandı.

Lokomotiv Moskova’nın Neymar yerine tercih ettiği 1991 doğumlu Alan Gatagov, dört sezon burada oynadı. Hiç üç golün üzerine çıkamadı. Rus futbolcu, en son Estonya’da Levadia Tallinn forması giyiyordu.

Woo Magazin ' de Neymar’ın Yerine Gatagov adlı konuyu,
109
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGoogle Aysel Gürel’i Unutmadı
Sonraki makale‘Aile Arasında’ filmi rekora imza attı

BİR CEVAP BIRAK