Ana sayfa SPOR Mahmut Uslu Tepki Çeken Açıklamaları İçin Taraftardan Özür Diledi

Mahmut Uslu Tepki Çeken Açıklamaları İçin Taraftardan Özür Diledi

239
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde üyelere yönelik yaptığı konuşmadaki sözleri için özür diledi.

Mahmut Uslu, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yaptığı konuşmadaki tepki çeken sözleri üzerine özür diledi. İfadelerindeki “yetiştirme taraftar” sözlerinin yanlış anlaşıldığını kaydeden Mahmut Uslu, “Tarafıma açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur” dedi. 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

“Benim Fenerbahçe taraftarına yönelik, herhangi olumsuz bir nitelemede bulunmam mümkün değildir.” diyen Uslu, “Başkanımızın ve başkanımızla birlikte yargılanan yöneticilerimizin her vesile ile dava arkadaşı olarak tarif ettiği bu büyük taraftar, ülkemizi karanlık emellerine kurban etmek isteyen illegal yapıya karşı tek başına direnmiş ve kazanmış bireylerden oluşan devasa bir topluluktur. Şahsen her vesile ile ben de bu büyük, benim de içinde bulunduğum taraftara karşı olan hayranlığımı ve şükranlarımı değişik vesileler ile tekrarlamaktan onur ve gurur duydum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmamın kısa olmasından ötürü söylediklerimin, niyetini tam olarak yansıtamadığını savunan Uslu, “Benim söylemimde ifade edemediğim husus şudur: 1,5 – 2 yıldır stadımızda, Fenerbahçe’nin sportif performansından tamamen bağımsız, sadece takımı ve sonuçta yönetimi yıpratmaya çalışan, kulüp içi siyasete malzeme sağlayan, maçları dahi izlemeden protesto misyonu edinmiş bir topluluk bulunmaktadır. Göztepe maçının son dakikalarında bu grup tarafından sportif sonuçtan bağımsız olarak takımımız protesto edilmiştir. Aynı grup geçmişte de bu çirkin yüzünü göstermiş ve takımımız kendi sahamızda yapılan tezahüratlar ile demoralize olmuştur. Hortlayan bu durum üzerine Göztepe maçının ardından tüm taraftar grupları ile görüşmeler yapılmış ve maç sürerken protesto yapılmaması hususunda fikir birliği sağlanmış ve varılan fikri birliği ortak bir deklarasyon ile kamuoyuyla paylaşılmıştır.” açıklamasını yaptı.

“KALBİNİ KIRDIĞIM TÜM RENKTAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”
Gençlerbirliği maçında yine aynı grubun maç bitmeden protestoya başladığını ve bu protesto takıma yine dezavantajlı bir durum yarattığını kaydeden Mahmut Uslu, “Söylemimde rahatsızlık duyduğum kişiler bunlardır. Ancak tekrar kabul etmem gerekir ki söylemim tam olarak bunu ifade etmemektedir. Niyetimi yansıtmayan ifademden dolayı tüm taraftarlarımızdan, kalplerini kırdığım tüm renktaşlarımdan özür diliyorum.” sözleriyle taraftardan özür diledi.

Woo Magazin ' de Mahmut Uslu Tepki Çeken Açıklamaları İçin Taraftardan Özür Diledi adlı konuyu,
239
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleKupada Rövanş Zamanı!
Sonraki makaleYeliz Yeşilmen yine eleştirildi

BİR CEVAP BIRAK