Ana sayfa SPOR Mustafa Cengiz: “Ndiaye’nin menajeri çocuğu zehirlemiş!”

Mustafa Cengiz: “Ndiaye’nin menajeri çocuğu zehirlemiş!”

73
0
PAYLAŞ

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, devre arası transfer döneminde Premier Lig ekiplerinden Stoke City’ye giden Badou Ndiaye’nin transfer sürecine dair açıklamalarda bulundu.

Bursa’da DHA’ya konuşan Mustafa Cengiz “Biz Ndiaye’yi göndermek istemedik. Maalesef Ndiaye kendisi gitmek istedi. Önce hocamıza ‘Kalmak istiyorum’ dedi. Kalmak istiyorum deyince biz asla ‘Ndiaye’yi satalım, mali sorunu halledelim’ demedik, böyle bir hedefimiz de yoktu. Biz geldiğimizde önümüzde 14.5 milyon Euro’luk bir teklif vardı. ‘Almadığım’ dediği bir yüzde 10 menajer ücretli bir teklif bulduk. Bir de 600 bin Euro istiyorlardı, biz bunları tabii hocamız istemediği için reddettik” ifadelerini kullandı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

 

Ancak daha sonra yaşanan gelişmeleri de aktaran Cengiz “Sonunda nedense, Ndiaye’nin enteresan bir menajeri var, o nasıl yaptıysa hocamın tabiriyle çocuğu zehirledi. Ndiaye çok iyi, temiz bir çocuk. Sevgili hocam görüştüğünde ‘Bu çocuğu zehirlemişler, göndermem gerek’ dedi. Biz anlaşamazsak hocamız 3 gün içinde tekrar alabileceğini söyledi. Bu arada Stoke City çok bastırdı. Bunun tabii Dünya Kupası var, biz de yüzde 15 pay koydurduk, satılması muhtemel olduğu için. 16 milyon Euro’ya getirdik, ayrıca istenen komisyonu yüzde 1 milyon Euro’da tuttuk, yüzde 10’da tutmadık. 600 bin Euro’yu ödemeyiz dedik ve netice olarak Galatasaray’a minimum, ileriki satışlar hariç 2.7 ile 2.8 milyon Euro artı gelir sağladık. Bununla övünüyoruz” açıklamasını yaptı.

Woo Magazin ' de Mustafa Cengiz: “Ndiaye’nin menajeri çocuğu zehirlemiş!” adlı konuyu,
73
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleÇalımbay’ın Hedefi Seriyi Devam Ettirmek
Sonraki makaleMustafa Cengiz: “Dünyanın tepesine oynayacak bir takım kuracağız”

BİR CEVAP BIRAK