Ana sayfa SPOR Aziz Yıldırım: “Söz konusu Fenerbahçe ise…”

Aziz Yıldırım: “Söz konusu Fenerbahçe ise…”

131
0
PAYLAŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın şampiyonluğa inancı tam. Yıldırım, Fenerbahçe dergisindeki yazısında teknik direktör Aykut Kocaman’a ve futbolculara duyduğu güveni dile getirirken, göğüs sponsorluğu ile ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kulüp dergisindeki yazısında, şampiyonluk yarışı ve tartışmalara neden olan göğüs sponsorluğu ile ilgili açıklamalar yaptı. Yıldırım, teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolculara tam destek verdi. Ligde zorlu bir periyoda gireceklerine dikkat çeken başkan Yıldırım, “Futbolcu grubumuza, Aykut hocamiz ve ekibine güvenimizi bir kez daha belirtiyoruz. Hepsinin yolu açık, şansı bol olsun. İnanıyorum ki; 20. şampiyonluğumuzu, özverili ve meşakkatli çalışmalarımızın ardından hep birlikte kutlayacağiz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz hafta Acıbadem Grubu ile yaptığı sponsorluk anlaşması futbol kamuoyunda geniş yer bulup tartışma konusu olmuştu. Yıldırım anlaşmayla ilgili olarak da, “Takımızın yeni forma göğüs sponsoru Acibadem Grubu’na teşekkür ediyorum. Kendisine kulübümüze maddi destekte bulunması için görev verdiğimiz sayın Mehmet Ali Aydınlar’a ticari hiçbir karşılık beklemeden göreve icabet ettiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Söz konusu Fenerbahçe ise, geri kalan her şey bizim için teferruattır” dedi.

Woo Magazin ' de Aziz Yıldırım: “Söz konusu Fenerbahçe ise…” adlı konuyu,
131
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleİlyas Salman yeni nesil oyuncuları eleştirdi
Sonraki makaleSıla’dan nisbet

BİR CEVAP BIRAK