Ana sayfa SPOR Başkan Cengiz’den 5 bin TL’lik Alışveriş

Başkan Cengiz’den 5 bin TL’lik Alışveriş

238
0
PAYLAŞ

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı kırmızılı kulübün resmi ürünlerinin satıldığı mağazadan alışveriş yaptı. Ödemelerde 4 ay geriden geldiklerini belirten Cengiz, taraftardan destek istedi.

İlişkili Haberler

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

05:59

Burak Elmas’tan transfer açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı kırmızılı kulüp taraftarının sosyal medyada başlattığı ‘YellowFriday’ kampanyasına destek vermek için Türk Telekom Stadı’na gitti.

Cengiz burada resmi ürün satışı yapılan mağazayı ziyaret etti. Taraftarın ülke çapında ürünlere büyük ilgi gösterdiğini belirten Cengiz, kulüp yönetimi olarak ödeme sorunu yaşadıklarına dikkat çekti.

Mustafa Cengiz, mağazada yaptığı alişveriş için 5 bin Lira ödedi. Galatasaray başkanının yaptığı harcamanın Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlanacağı açıklandı.

Woo Magazin ' de Başkan Cengiz’den 5 bin TL’lik Alışveriş adlı konuyu,
238
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleMitrovic Belçika Yolcusu
Sonraki makaleEce Erken oğlunun Alişan’ı kıskandığını programında anlattı

BİR CEVAP BIRAK