Ana sayfa MAGAZİN Ali Ağaoğlu’nun damadının kolundaki saat dikkat çekti

Ali Ağaoğlu’nun damadının kolundaki saat dikkat çekti

248
0
PAYLAŞ

Takvim’in haberine göre ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, yeni yılı kendisinden 39 yaş küçük sevgilisi Duygu Su Gürpınar’la birlikte karşılarken çocukları Uludağ’a çıkarma yaptı. Geçtiğimiz yıl görkemli düğünle dünyaevine giren işadamının kızı Sena, yılbaşını eşi Koray Kırcal’la birlikte Uludağ’daki My Mountain Ağaoğlu isimli otelde karşıladı.

ZAMANI DEĞERLİ

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Evlenirken Sena Ağaoğlu’na 10 karatlık ve 3 milyon değerindeki tektaş pırlanta yüzük takıp düğün için de bir servet harcayan Koray Kırcal, bu kez saatiyle dikkat çekti. Damat Kırcal’ın kolundaki kırmızı renkli Richard Mille marka özel seri saatin fiyatının yaklaşık 3 milyon TL olduğu öğrenildi.

Koray Kırcal’ın taktığı Richard Mille marka saatleri, dünyaca ünlü yıldızlar, sporcular ve devlet adamları tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Woo Magazin ' de Ali Ağaoğlu’nun damadının kolundaki saat dikkat çekti adlı konuyu,
248
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleKewell, Drone Sayesinde Kazandı
Sonraki makaleSüreyya Yalçın’ın hayvan sevgisi

BİR CEVAP BIRAK