Ana sayfa SPOR Yollar Ayrılıyor

Yollar Ayrılıyor

300
0
PAYLAŞ

Kadrosunda 14 yabancı futbolcusu bulunan Beşiktaş, forvet transferi için en az 2 futbolcusunu takımdan gönderecek. Yönetim ilk aşamada Boyko ve Aras ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş yönetimi yeni forvet transferi için kadrosundaki yabancı oyuncu sayısını düşürmeye çalışıyor.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Siyah beyazlıların kadrosunda bu sezon forma şansı bulamayan Aras Özbiliz ve Denys Boyko ile birlikte 14 yabancı futbolcu bulunuyor. Domagoj Vida’nın takıma katılması ile sayı 15’e yükselecek.

Beşiktaş, Ocak ayında yabancı forvet transferi yapması halinde, Vida ve yeni oyuncusuna lisans çıkartamayacak.

Bu nedenle transfer öncesi yabancı oyuncu kontejanını düşürmeye çalışan Siyah Beyazlılar, Boyko ve Aras ile yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Aras, bu sezon sadece Türkiye Kupası’da 1 kez forma giydi. Boyko ise ilk yarı boyuncu forma şansı bulamadı.

Ocak ayında 2 futbolcusuna gelen teklifleri değerlendiremeye hazırlanan yönetim, Aras ve Boyko’ya kulüp bulmaları için görüşme yapma izni verdi.

Woo Magazin ' de Yollar Ayrılıyor adlı konuyu,
300
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makale“Kapatıyoruz, bizleri affedin…”
Sonraki makaleAtletico’da Çifte İmza!

BİR CEVAP BIRAK