Ana sayfa MAGAZİN Ebru Destan’a dava açıldı

Ebru Destan’a dava açıldı

232
0
PAYLAŞ

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre İstanbul Aile Mahkemesi’nde yaklaşık iki ay önce dava açan Ebru Destan, 5 yıllık eşi Mete Oktay İnan’ın kendisine ve oğullarına ilgi göstermediğini öne sürdü.

Eski manken, İnan’ın tartıştıkları zaman ağır hakaretlerde bulunduğunu, ayrıca mesleğini yapmasına izin vermediğini iddia etti. Kendini ağır baskı altında hissettiğini söyleyen Destan, boşanmak için 2 milyon lira manevi, 500 bin lira maddi tazminat istedi. Ayrıca her bir çocuk için ayrı iştirak nafakası, kendisi için de yoksulluk nafakası talebinde bulunup, çocuklarının velayetini de istedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Çift arasında boşanma davası devam ederken, Mete Okay İnan’dan hamle geldi: İnan, eşinin kendisine iftira attığını, eşiyle arasında hiçbir zaman darp olayı yaşanmadığını ileri sürerek, savcılığa başvurdu. İnan, Destan’ın verdiği röportajlar sonrası kamuoyunda küçük düşürüldüğünü ve kişilik haklarının zedelendiğini belirtti.

Eşinin kendisi hakkında söyledikleri nedeniyle cezalandırılmasını isteyen İnan’ın şikayeti sonrası eski manken Ebru Destan hakkında soruşturma başlatıldı.

Woo Magazin ' de Ebru Destan’a dava açıldı adlı konuyu,
232
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGülben Ergen ve Mustafa Erdoğan ailecek yemek yediler
Sonraki makaleLiverpool’da Yine Salah Sahnede

BİR CEVAP BIRAK