Ana sayfa MAGAZİN Kemal Uzun’u öldüren figüran polis rolünde

Kemal Uzun’u öldüren figüran polis rolünde

242
0
PAYLAŞ

Takvim’de yer alan habere göre ünlü dizi yönetmeni Mustafa Kemal Uzun’u Şile’deki evinde bıçaklayarak öldüren figüran Osman A.’nın Uzun’un yönettiği Kanatsız Kuşlar dizisinde polis rolünü oynadığı ortaya çıktı.

OLAY YERİNDE NOT ALIYOR

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Osman A., Atv’de yayımlanan Kanatsız Kuşlar’da olay yerini incelemeye gelen bir polis rolünü oynuyor. 4 saniyelik rolde Osman A., olay yerinde diğer polislerle birlikte notlar alıyor.

VAHŞİCE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Uzun, 12 Aralık’ta Şile’deki evinde, dizilerde figüranlık yapan Osman A. tarafından bıçaklanıp, kafası beyzbol sopasıyla ezilerek öldürülmüştü. Osman A. girdikleri tartışmanın ardından bu fiili yaptığını iddia etmişti. Osman A. hakkındaki soruşturma devam ediyor.

İşte dizideki o görüntüler;

Woo Magazin ' de Kemal Uzun’u öldüren figüran polis rolünde adlı konuyu,
242
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSoldado Attı Fener Avantajı Kaptı!
Sonraki makaleOyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu muhabirlerin sorusunu samimiyetle cevapladı

BİR CEVAP BIRAK