Ana sayfa MAGAZİN Hande Yener: Ben de Seren’e dava açtım

Hande Yener: Ben de Seren’e dava açtım

186
0
PAYLAŞ

Seren Serengil ile yaşadığı polemikle gündemde olan Hande Yener, Levent’teki bir stüdyodan çıkarken görüntülendi.

Seren Serengil’in üstsüz fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Hande Yener, yaşananların ‘Kadın Şiddeti’ şeklinde yansıtılmaya çalışılmasına tepki gösterdi.

“KÜÇÜK DEMET AKALIN”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Yener, “Bir haftadır bana uygulanan şiddeti herkes görüyor. İlla dayak mı yemem gerekiyor? Bu yapılan şiddet değil de nedir! 17 yıllık, her saniyesi dolu dolu olan emeğime, biri bön bön bakarak atıp tutamaz. Kim bu, küçük Demet Akalın mı? Büyüğü bitti, küçüğü mü geldi?” dedi.

“BU KAVGA MAHKEMEDE BİTER”

Hande Yener “Bunları reklam için yaptığınız söyleniyor, ne diyorsunuz?” sorusuna ise “Ne reklamı, bu kavga mahkemede biter, o kimi dava ediyor. Paylaşımlar Google’da var. Ben de dava açıyorum tabii ki. Sonra sakın uzlaşma istemesin sakın! Bu iddialarının arkasında dursun.” dedi ve hızla arabasına bindi.

Woo Magazin ' de Hande Yener: Ben de Seren’e dava açtım adlı konuyu,
186
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleOrhan Gencebay rasathane kuracak
Sonraki makaleFransa’nın En İyisi Cavani

BİR CEVAP BIRAK