Ana sayfa SPOR 4 Yılda 184 Milyon Pound!

4 Yılda 184 Milyon Pound!

296
0
PAYLAŞ

Liverpool, Sadio Mane’yi transfer etmek için 37 milyon Pound ödemişti.

Liverpool, Southampton’dan son olarak Virgil Van Dijk’i tarihin en pahalı defans oyuncusu rekorunu kırarak renklerine kattı. Liverpool, Southampton’dan transfer ettiği son 6 oyuncu için toplam 184 milyon Pound ödedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Virgil Van Dijk, 2014’ten bu yana Liverpool’un Southampton’dan transfer ettiği 6. oyuncu oldu. Kırmızılar’ın bu transfer için kasasından 75 milyon Pound çıktı. Anfield temsilcisinin ödediği bu rakam, Hollandalıyı tarihin en pahalı defans oyuncusu yaptı.

İlişkili Haberler

Liverpool’dan rekor transfer!

Bu transferin ardından Liverpool’un Southampton’a ödediği para gündeme geldi. Liverpool, son 4 yılda aldığı oyuncular için Southampton’a toplam 184 milyon Pound ödedi.

Yetiştirdiği oyuncularla dikkat çeken Southampton, 2014 yazında Liverpool’a sattığı 3 oyuncudan 56 milyon Pound’u kasasına koydu. Azizler, Adam Lallana’yı 28, Rickie Lambert’ı 5 ve Dejan Lovren’den 23 milyon Pound kazandı.

2015 yazında Nathan Clyne’yi 16 milyon Pound’a Liverpool’a gönderen Southampton, ertesi sezon ise bu kez Sadio Mane’yi en iyi müşterisine sattı. Southampton bu transferden de 37 milyon Pound’u kasasına koydu.

Woo Magazin ' de 4 Yılda 184 Milyon Pound! adlı konuyu,
296
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleGalatasaray 2017’yi Kupasız Kapattı
Sonraki makaleOrhan Gencebay rasathane kuracak

BİR CEVAP BIRAK