Ana sayfa SPOR Galatasaray’da sSeçim Hareketliliği

Galatasaray’da sSeçim Hareketliliği

252
0
PAYLAŞ

Galatasaray’da 20 Ocak’ta yapılacak başkanlık seçimi öncesi kulislerde hareketlilik yaşanıyor. Başkan adaylığı için Duygun Yarsuvat’a büyük bir baskı yapılırken, özellikle Dursun Özbek yönetimine muhalif kesim, Duygun Yarsuvat etrafında toplanmak amacında.

Seçimin Mayıs 2018’e kadar geçerli olduğunu düşünen muhalifler, Yarsuvat’ın 5 aylığına seçilip, camiaya yeni bir seçim için zaman kazandırmasını istiyor. Ancak Duygun Yarsuvat henüz bu konuda son kararını vermiş değil.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Bir yandan da Abdurrahim Albayrak’ın seçime girip girmeyeceği belirsizliğini koruyor. Dursun Özbek’e, yeni yönetim kurulu listesini hazırlarken Albayrak’ı da mutlaka düşünmesi gerektiği camiadan iletiliyor. Başkan Dursun Özbek, bir yandan liste hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da camianın önde gelen isimleriyle seçime ilişkin toplantılar yapıyor. Galatasaray’ın tarihi bir süreçten geçtiğini aktaran Özbek, üyelerden tam destek istiyor. Sportif A.Ş’nin Mayıs ayında zarar etmemesinin bir mecburiyet olduğunu savunan Özbek, seçimi kazanmaları durumunda, başladığı projeleri 3 yıl içinde tamamlamayı planladıklarını belirtiyor.

Galatasaray yönetiminden bazı isimlerin, Dursun Özbek’in yeni listesinde de yer alabileceği gelen haberler arasında. Nasuhi Sezgin ve İsmail Sarıkaya’nın yanısıra bir ismin daha yeni listede yer almasının sürpriz olmayacağı vurgulanıyor.
Galatasaray başkan adayları, 29 Aralık aaat 18.00’e kadar listeleri Divan Kurulu’na vermek zorunda.

Woo Magazin ' de Galatasaray’da sSeçim Hareketliliği adlı konuyu,
252
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEn Fazla Görev Palabıyık ve Aydınus’a!..
Sonraki makaleOyuncu Hakan Yılmaz ve eşine saldırıda karar açıklandı

BİR CEVAP BIRAK