Ana sayfa MAGAZİN ‘Çalıkuşu’ dizisinin oyuncusu oğluyla tüm bağları kopardı

‘Çalıkuşu’ dizisinin oyuncusu oğluyla tüm bağları kopardı

291
0
PAYLAŞ

Milliyet Gazetesi’nden Seçkin Şenvardar’ın haberine göre babasının bıraktığı miras nedeniyle uzun süre annesi ve kız kardeşiyle dava için uğraşan ve davayı kazandıktan sonra lüks bir yaşam sürdüren Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Kenan Kalav’ın, oyuncu oğlu Can Kurt Kalav ile olan bağlarını kopardığı ortaya çıktı.

Kendisi gibi oyuncu olan Can Kurt Kalav sosyal medya hesabında babasını takip etmeyi bırakırken, Kenan Kalav da oğlunu takip etmeyi bıraktı. İddialara göre Kenan Kalav kazandığı mirastan sonra dünya turuna çıkıp lüks yaşamını sürdürüp oğlu Can’ı ihmal etmiş. Oğlu Can Kurt Kalav, küçük yaştan beri zor zamanlarında hiç yanında olamayan babasını tamamen hayatından silmiş.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Kenan Kalav, oyunculuğu bıraktıktan sonra İstanbul ve Berselona’da restoran işletmeye başlamıştı…

Woo Magazin ' de ‘Çalıkuşu’ dizisinin oyuncusu oğluyla tüm bağları kopardı adlı konuyu,
291
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleÖzer’den Futbolculara Çağrı
Sonraki makale‘Doktorlar’ dizisinin Ela’sı Yasemin Özilhan’dan açıklama

BİR CEVAP BIRAK