Ana sayfa MAGAZİN Alişan aşk yaşamaya başladı

Alişan aşk yaşamaya başladı

265
0
PAYLAŞ

Vatan’dan Emrah Akçaay’ın haberine göre Esra Erol’un kardeşi Eda Erol’dan nikaha üç ay kala ayrılan Alişan, aynı dizide rol aldığı oyuncu Buse Varol ile aşk yaşamaya başladı.

İlişkilerini bir süredir gözlerden uzak yaşayan çift, önceki akşam Rumeli Balıkçısı çıkışı objektiflere el ele poz verdi. Alişan, “Nasıl tanıştınız?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Oyuncuların tanışma toplantısında Buse’yi görür görmez çok beğendim. Buse sonra tesadüfen bizim kafeye gitmiş. Babam bana ‘Oğlum dizide ne güzel kız var, niye arkadaş olmadın’ dedi. Ben de Buse’ye Instagram’da DM’den (direk mesaj) yürüdüm. Telefon numarasını istedim.”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Yeni aşk yeni araba

Alişan yeni aşkla beraber arabasını da yeniledi. BMW marka otomobil satın aldı. Aracın fiyatı 500 bin TL. Plakası da isminin baş harflerinden oluşuyor.

Woo Magazin ' de Alişan aşk yaşamaya başladı adlı konuyu,
265
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleMerve Boluğur yorum yaptı
Sonraki makaleBestemsu Özdemir aşk sorularından kaçdı

BİR CEVAP BIRAK