Ana sayfa SPOR Terim’den Transfer Açıklaması!

Terim’den Transfer Açıklaması!

225
0
PAYLAŞ

Galatasaray Kulübü, futbol takımı teknik direktörlüğü için Fatih Terim ile 1,5 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Fatih Terim, mevcut kadronun kaliteli ancak sayı olarak yetersiz olduğunu söyledi. Terim; takımla ilgili görüşlerini ve devre arasında yapacakları takviyelerle ilgili bilgi verdi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Fatih Terim “Şu an 19-20 kişiyiz. Eksiğimiz var. Sol bekimiz yok. Sol ayaklı bir sol bekimiz yok. Var olan da ameliyat oldu. Kadromuzdan birini orada oynatacağız. Sol ayaklı olmayan bir futbolcuyu hiç oraya koymadım ama ilk defa bunu yaşayacağım. Bunun dışında şu iki gün içinde kazanmak adınane yapabilirsek yapacağız. Ocak 21’e kadar oyun felsefesini oturtacağız. Onun çalışmasını yapacağız. En kısa zaman içinde bunları yaparız. Pazarı kazasız geçelim de… Bucaspor maçı öncesi bazı oyunculara izin verebiliriz. Hissettiğim kadarıyla mental yorgunluğu olanlar gözüküyor. Başkanımla çok şeffaf bir ilişki içinde gideceğiz. Acil şekilde bir rapor hazırlayacağız. Bunu başkan ve yönetimle paylaşacağız. Mevcut oyuncuların performansını yükseğe çekmek en büyük transferdir” dedi.

Hakan Balta’nın Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilen listede olmadığını hatırlatan Terim, “Hakan Balta olsaydı sol bek oynayacaktı. De Jong’u da çağırdık antrenmana. İkinci yarının 28 kişilik kadrosunu yapana kadar epey bir mesai harcayacağız arkadaşlarımla.” diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam, iyi bir kadroya sahip olduklarına yürekten inandığını anlatarak, sözlerine şöyle devam etti:

“Galatasaray’ın Avrupa’da olması lazım. Onun için sezon sonu sıralamanız belli. Kadroda bazı yerlere de ihtiyaç var. Söylenenle olan arasında bir fark var. Futbol pratikler oyunudur. Sonucu alamazsanız bir yere varamazsınız. Bir iki kaliteyi içeri sokmak mecburiyetindeyiz. Eğer, özellikle sol beke takviye yapamamamız durumunda, Carole’un bilgisini sormuştum. Bizim oyuncumuz bildiğim kadarıyla. Göztepe maçını oynadıktan sonra bir transfer listesi hazırlayacağız.”

Galatasaray’ın her maça 3 puan için çıkacağını dile getiren Terim, “Gerek derbilerde gerek diğer maçlarda Galatasaray’ın herkesin istediği gibi her maçta üstünlük kurması lazım. Ne eksikse hep beraber konuşacağız. Derbi herkesin çok beklediği, kaybetmek istemediği maçlar. Kaybederken de reaksiyon göstermek benim için önemli. Galatasaray camiasının ‘ Kaybettik ama bugün müthiş savaştılar, formanın hakkını verdiler, gurur duyuyoruz.’ demesi çok önemli.” değerlendirmesinde bulundu.

Woo Magazin ' de Terim’den Transfer Açıklaması! adlı konuyu,
225
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleCeyda Düvenci’nin başına neler geldi
Sonraki makaleTrabzonspor’un Borcu Açıklandı!

BİR CEVAP BIRAK