Ana sayfa MAGAZİN Ceyda Düvenci’nin başına neler geldi

Ceyda Düvenci’nin başına neler geldi

240
0
PAYLAŞ

Sözcü’de yer alan habere göre Bülent Şakrak ile yaptığı evlilikten doğan oğlu Okan Ali’yle yaklaşık iki hafta önce korkutucu bir deneyim yaşadığını söyleyen Düvenci, bebeği kucağındayken düştüğünü ve ayağını burktuğunu açıkladı. Konuyla ilgili muhabirlere konuşan Ceyda Düvenci; “Olay beni çok sarstı. Daha kötü bir şey olmadan atlattık. Ayağımı burktum ve hâlâ geçmedi. Yeniden doktora gidip kontrol ettireceğim. Ayağım önemli değil, Allah’tan Okan’ıma bir şey olmadan bu kazayı atlattık” açıklamasını yaptı.

DİZİLERLE İLGİLİ DE KONUŞTU

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Uzunca bir süredir yeni bir projede görmediğimiz Düvenci, dizilerin yayından kaldırılmasıyla ilgili bir soruya ise, “İzleyemiyorum, akşam 18.00 ve 22.00 arasında çocuklarımla ilgileniyorum. 22.00’de de yatıyorum. Çok dizi olunca algı dağılıyor. Seçenek çok olup, insanlar bazı dizileri takip edince, diğer projelerin şanslarının az olması da bundan kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.

Woo Magazin ' de Ceyda Düvenci’nin başına neler geldi adlı konuyu,
240
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleZehra Çilingiroğlu gazetecilere yakalandı
Sonraki makaleTerim’den Transfer Açıklaması!

BİR CEVAP BIRAK