Ana sayfa SPOR Tudor’dan Teşekkür ve Veda!

Tudor’dan Teşekkür ve Veda!

226
0
PAYLAŞ

Galatasaray yönetiminin yolları ayırdığı Hırvat teknik direktör Igor Tudor, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde oyuncularla vedalaştı.

Dün akşam yapılan antrenman öncesi Florya’da futbolcularla görüşen Hırvat teknik adam, “Bugüne kadar gösterdiğiniz performans için hepinize teşekkür ederim. Yolumuz burada ayrılıyor ama şampiyon olacağınıza inanıyorum” diyerek tesislerden ayrıldı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Başkan Dursun Özbek ile de bir araya gelen Tudor, tesis çalışanlarıyla da vedalaştı. Eşyalarını toplayan Tudor’un kısa süre içinde İstanbul’dan ayrılması bekleniyor.

Başkan Dursun Özbek, dün akşam antrenmanını takip etti. Göztepe maçında takımın başında sahaya çıkacak Emrah Bayraktar ile de kısa bir görüşme yapan Özbek, Bayraktar’a başarı diledi.

Woo Magazin ' de Tudor’dan Teşekkür ve Veda! adlı konuyu,
226
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleBarcelona Hegemonyasına Son Verdi!
Sonraki makaleAslışah Alkoçlar hayatın keyfini çıkarıyor

BİR CEVAP BIRAK