Ana sayfa MAGAZİN Güzel oyuncu Hande Erçel’in aşk hayatı;

Güzel oyuncu Hande Erçel’in aşk hayatı;

314
0
PAYLAŞ

Takvim Gazetesi’nin haberine göre güzel oyuncu Hande Erçel, aşk hayatıyla çapkın playboyları dahi solladı. Meslektaşı Ekin Mert Daymaz’la 2 yıllık ilişkisini bitiren Erçel, hemen sonra gönlünü eski aşkının yakın dostu Mehmet Dinçerler’e kaptırmıştı. Tepkilerden çekindiği için ünlü işadamıyla görüntü vermeyen genç oyuncu, geçtiğimiz günlerde de aşkının bittiğini duyurdu. Ancak Erçel, ayrılık sonrası aşka küsmek yerine yeni bir ilişkiye yelken açtı. Erçel, Merve Boluğur’la 2 yıllık evliliğini Eylül’de bitiren Murat Dalkılıç’la önceki hafta samimiyeti ilerletti. Henüz görüntü vermek istemeyen ikili, Dalkılıç’ın Çubuklu Vadi Konakları’ndaki evinde buluşuyor.

AŞKI ‘FİLM’ ATEŞLEDİ!

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Erçel’in son 6 ayda 3 farklı isimle yaşadığı aşk, sosyal medyaya damga vurdu. Biten her ilişkisinin ardından çok geçmeden gönlünü yeni bir isme açan güzel oyuncu için ‘aşk arsızı’ benzetmesi yapıldı.

Bu arada Murat Dalkılıç’ın 2018 Ocak’ta çekimlerine başlayacağı gerilim filminin kadrosuna aşkı Erçel’i dahil ettiği de iddia ediliyor.

Erçel’in eski aşkı Ekin Mert Daymaz’la bir sonraki sevgilisi Dinçerler’in kanka olması şok etmişti.

TESADÜFÜN BÖYLESİ!

​Daymaz’ın Murat Dalkılıç’la da çekilen bu karesi ‘Tesadüfün böylesi!’ dedirtti.

Son 6 ayda 2 sevgili değiştiren 24 yaşındaki oyuncu, hızlı aşk hayatıyla eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Woo Magazin ' de Güzel oyuncu Hande Erçel’in aşk hayatı; adlı konuyu,
314
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEmina Sandal’dan mesaj!!!
Sonraki makaleTuba Ünsal karar verdi

BİR CEVAP BIRAK