Ana sayfa SPOR Abdullah Avcı, Öğrencilerle Buluştu

Abdullah Avcı, Öğrencilerle Buluştu

257
0
PAYLAŞ

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, eski oyuncusu Harun Karadaş’ın beden eğitimi öğretmenliği yaptığı Mevlana Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Gaziosmanpaşa’daki Mevlana Anadolu Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Avcı, 17 yaş altı milli takımından oyuncusu olan ve şu anda Mevlana Anadolu Lisesi’nde beden eğitimi öğretmenliği yapan Harun Karadaş’ın davetlisi olarak öğrencilerle buluştu. 

Ziyaret sırasında kariyeriyle ilgili paylaşımlarda bulunan Avcı, öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi. Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Erbaş, Avcı’ya bir plaket verdi. 

Woo Magazin ' de Abdullah Avcı, Öğrencilerle Buluştu adlı konuyu,
257
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDavut Güloğlu davasında son gelişme!!!
Sonraki makale“Messi ile oynamak isterdim”

BİR CEVAP BIRAK