Ana sayfa MAGAZİN Ece Erken’in aşkı kısa sürdü

Ece Erken’in aşkı kısa sürdü

289
0
PAYLAŞ

Takvim’in haberine göre sunucu Ece Erken’le İzmirli işadamı Nazım Torbaoğlu’nun aşkı kısa sürdü. Geçtiğimiz yaz Torbaoğlu ile ABD’de yakınlaşan Erken, işadamının evli olduğu ortaya çıkınca ilişkisine son vermişti. Torbaoğlu’nun Eylül’de boşanmasıyla aşkına kaldığı yerden devam eden Erken, yine hüsrana uğradı. İddiaya göre 39 yaşındaki sunucunun evlilik ısrarları iş adamını bunalttı.

AÇIKLAMA YAPTI

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Evlilik düşünmeyen Torbaoğlu, Erken ile yollarını ayırdı. Erken, geçtiğimiz günlerde instagram’da oğlu Eymen’le fotoğraf paylaşıp “İnşallah kardeşi de olur” diyerek ikinci çocuk sinyali vermişti. Herkes ikilinin aşkının evliliğe doğru gideceğini düşünürken dün Erken’den ayrılık açıklaması geldi. Ünlü sunucu, “Soranlara hayatımda kimse yok. Ayrı şehir yüzünden olmadı. Ona hayatında mutluluklar dilerim” dedi. Ünlü sunucu, işadamının işlerini bahane etse de Erken’in ikinci kez anne olmak için yaptığı ısrarın aşkın sonunu getirdiği konuşuluyor.

Geçtiğimiz hafta bir AVM’de görüntülenen ikiliden Erken’in Torbaoğlu’na ‘Aşkım’ demesi dikkat çekmişti.

HAYALLERİ SUYA DÜŞTÜ

Eski eşi Serkan Uçar’dan olan 2 buçuk yaşındaki oğlu Eymen’e kardeş yapmayı isteyen Ece Erken’in hevesi kursağında kaldı. İkinci kez anne olmak isteyen sunucunun aşkı, önceki gün son buldu.

Woo Magazin ' de Ece Erken’in aşkı kısa sürdü adlı konuyu,
289
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSigara Bırakanların Kriz Yönetimi
Sonraki makaleŞarkıcı Ebru Gündeş’den gizlilik sözleşmesi

BİR CEVAP BIRAK