Ana sayfa SPOR Arda Turan: “Düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm”

Arda Turan: “Düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm”

207
0
PAYLAŞ

Arda Turan, instagram hesabından öz eleştiri yaptı ve “İnsan, bir çok şeyin toplamı aslında” dedi. Milli Futbolcu, fotoğrafta siyahi bir çocuğun resmini kullanırken de, “Bu hayatta yapabildiğin en iyi şey neydi?” diye sorsa, düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm” ifadelerini kullandı.

Arda Turan, yaşama dair düşüncelerini paylaşırken,

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

“İnsan yaptıklarıyla yapamadıklarının, günahlarıyla sevaplarının, hatalarıyla doğrularının…Ve daha bir çok şeyin toplamı aslında. Hepimiz istiyoruz; nefes aldığımız her saniye doğruları yapalım, hep zirvede olalım. Ama hayat bazen insanın istediği gibi gitmiyor. Onun da bir sebebi var; hayat sana bazı şeyleri öğretmek istiyor. Bu yüzden nefes aldığımız her dakika öğreniyoruz. Ben de öğreniyorum.” dedi. 

Açıklamalarının son bölümünde mesajında kullandığı resme vurgu yapan milli futbolcu,

“Yıllar sonra biri gelip “Bu hayatta yapabildiğin en iyi şey neydi?” diye sorsa, düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm. Bir çocuğun hayatına dokunabilmek, seni hiç tanımamış olmasına rağmen seni sevebilmesi, sırtına ismini yazdırabilmesi. Geri kalanı mı? O da zaten günahlarımızla, sevaplarımızla hayatın kendisi. Hayatımın kendisi; herkes gibi…” ifadelerini kullandı. 

İnsan yaptıklarıyla yapamadıklarının, günahlarıyla sevaplarının, hatalarıyla doğrularının…Ve daha bir çok şeyin toplamı aslında. Hepimiz istiyoruz; nefes aldığımız her saniye doğruları yapalım, hep zirvede olalım. Ama hayat bazen insanın istediği gibi gitmiyor. Onun da bir sebebi var; hayat sana bazı şeyleri öğretmek istiyor. Bu yüzden nefes aldığımız her dakika öğreniyoruz. Ben de öğreniyorum. Yıllar sonra biri gelip “Bu hayatta yapabildiğin en iyi şey neydi?” diye sorsa, düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm. Bir çocuğun hayatına dokunabilmek, seni hiç tanımamış olmasına rağmen seni sevebilmesi, sırtına ismini yazdırabilmesi. Geri kalanı mı? O da zaten günahlarımızla, sevaplarımızla hayatın kendisi. Hayatımın kendisi; herkes gibi…

A post shared by Arda Turan (@ardaturan) on Dec 12, 2017 at 1:19am PST

Woo Magazin ' de Arda Turan: “Düşünmeden bu fotoğrafı gösteririm” adlı konuyu,
207
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleÇakırkeyif Deniz Çakır
Sonraki makaleBeşiktaş’ta 4 İmza

BİR CEVAP BIRAK