Ana sayfa SPOR Fikret Orman “Bayern Münih’i Küçümsedi

Fikret Orman “Bayern Münih’i Küçümsedi

199
0
PAYLAŞ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda eşleştikleri Bayern Münih’i NTV Spor’a değerlendirdi ve umutlu konuştu: “Biz de çantada keklik değiliz”

Bayern Münih’in zor bir rakip olduğunu söyleyen Fikret Orman, “Ama Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk 16’daki takımların işi zor. Kapının önünde Butragueno’yu (Emilio Butragueno-Real Madrid Sportif Direktörü-) gördüm. ‘Keşke Paris Saint-Germain’i (PSG) çekmeseydik’ dedi. Real Madrid için Paris, Paris için de Real Madrid zor rakip. Bizim için de Bayern Münih zor bir rakip. Ama şunu da ilave etmek lazım. Bayern Münih için de biz zor bir rakibiz, çantada keklik bir takım değiliz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” dedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Maçlar için zaman olduğuna vurgu yapan Orman, “Daha çok zaman var. Devre arası var. Onun için de açıkçası umutluyum. Hayal görmek değil; gerçekci olmak lazım. Bunun karşılığında da kendimizi olduğumuuz yerden aşağıda görmemek lazım. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Camiama çok güveniyorum.” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK