Ana sayfa MAGAZİN Ve Sonunda Ahmet Kural’dan Sıla açıklaması!

Ve Sonunda Ahmet Kural’dan Sıla açıklaması!

303
0
PAYLAŞ

Ahmet Kural, Sıla’yla ilişkisi sorulunca “İlişkimiz mükemmel gidiyor. Her şey yolunda. Bir amaca doğru gidiyoruz” diyerek güldü.

Ahmet Kural önceki akşam Gümüşsuyu’ndaki bir restoranda Uğur Yücel ve Şinasi Yurtsever’le bir araya geldi. Kural, iki ünlü oyuncuyla yeni filmi “Ailecek Şaşkınız” hakkında sohbet etti.

 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

 

Ahmet Kural’ın filmde başrolü paylaştığı Murat Cemcir ise aynı dakikalarda restoranın hemen karşısındaki Ali Ocakbaşı’nda bir kadın arkadaşıyla yemekteydi. Kural, “Neden farklı mekanlardasınız?” sorusuna esprili bir yanıt verdi: “O orada, biz burada. Ailecek şaşkınız!”  

 

 

Bir kadınla yemek yediği mekandan tek başına ayrılan Murat Cemcir, muhabirlerle selamlaştı ancak soruları yanıtsız bıraktı.

 

Woo Magazin ' de Ve Sonunda Ahmet Kural’dan Sıla açıklaması! adlı konuyu,
303
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleBirce Akalay Dizi setine polis baskını!
Sonraki makaleİlker Ayrık Yeni Yarış Programıyla Tekrar Ekranlarda.

BİR CEVAP BIRAK