Ana sayfa KADIN VE MODA Bu yılın trendi: Renkli göz makyajı 2018

Bu yılın trendi: Renkli göz makyajı 2018

445
0
PAYLAŞ

2017- 2018 sonbahar- kış sezonunda rengarenk gözler, sizi bekler. Doğal yansımalara elvada, rengarenk far paletleriyle makyajı sanat eseri haline getirmeye, merhaba! Aklınıza gelecek her rengi göz makyajınızda kullanabileceksiniz. Bu yılın trendleri güzellik rutinlerini bozacağa benziyor, bizden söylemesi. 

Makyajda odak noktası, gözler. Makyaj malzemesinin vazgeçilmezi ise renkli göz kalemleri ve far paletleri… Renkli maskaralar da makyaj çantanızda yerini şimdiden alsın. Bu yıl, kural yok, yalnızca yaratıcı olun.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Çok seçenek var diye korktunuz mu? Sakın endişeye kapılmayın sezonun ana kelimesi “dene” siz de deneyin ve görün. Kendinize güvenin. Renkli gözler, göz alacak!

2017- 2018 sonbahar- kış sezonu marjinalliği sevenler için çılgın bir sezon olacak. Rengarenk göz kapaklarını yine rengarenk kirpikler tamamlayacak. Kirpik için özellikle sarı, yeşil, kırmızı, mavi renklerden oluşan rimeller kullanılacak. Beyaz eyeliner ise profesyonellerin tercihi olacak. Göz kalemleri tamamlanmamış gibi yarım sürülecek. Kış ortalarında ise farlarda daha metalik renkleri görmek mümkün. 

Woo Magazin ' de Bu yılın trendi: Renkli göz makyajı 2018 adlı konuyu,
445
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleYılbaşı için oje desenleri 2018
Sonraki makaleBade İşçil’den ‘anoreksiya’ Açıklaması

BİR CEVAP BIRAK