Ana sayfa MAGAZİN Burcu Binici açıklama yaptı.

Burcu Binici açıklama yaptı.

157
0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Murat Binici ile Beşiktaş’ta el ele görüntülenen Burcu Binici, bu karenin Merve Özbey-Murat Binici aşkını bitirdiği haberlerine isyan etti.

Güneş’ten Ahmet Döğen’in haberine göre Merve Özbey’in sevgilisi Murat Binici’yla yasak aşk yaşadığı iddia edilen Burcu Binici ilk kez konuştu.

Güzel oyuncu “’Merhaba’ dediğim bir insanla, bu denli anılmak bana saçma geldi. Haberi yapan arkadaş büyük bir iddiada bulunarak ‘El ele tutuştu, Beşiktaş’ta görüldü’ yazmış ama neye dayanarak böyle bir şey yazdığını anlamadım” diye konuştu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Kendisinin de daha önce aldatıldığını hatırlatan Binici, bu tip haberlerle karşı karşıya kalmasının üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi: “Hayatımda biri olsa ben açıkça söylerim. Benim için aldatmak hırsızlıktır. Aldatılmayı daha önce canlı olarak yaşamış biri olarak, ben kimseye bunu yaşatmam. Onların ilişkisine lütfen beni dahil etmesinler.” 

Woo Magazin ' de Burcu Binici açıklama yaptı. adlı konuyu,
157
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEmek Külür isyan etti.
Sonraki makaleEşi Ebru Yaşar’a anlamlı hediye verdi.

BİR CEVAP BIRAK