Ana sayfa MAGAZİN Ajda Pekkan villasını kiraya verecek

Ajda Pekkan villasını kiraya verecek

76
0
PAYLAŞ

Ajda Pekkan, üç yıl önce alıp eşyalarını bizzat seçerek dekore ettiği Bahçeköy’deki süper lüks villasını eşyalarıyla kiraya verecek. Ajda’nın yatağında uyanıp küvetinde yıkanarak yaşamanın aylık bedeli ise 25 bin dolar…

Posta’da yer alan habere göre Süperstar, 2014’te taşındığı 6 yatak odası, 5 tuvaleti, 3 salonu, müzik stüdyosu ve spor salonu bulunan büyük bahçeli, havuzlu lüks villasını kiralığa çıkardı.

Geçen yıl menajeri ve arkadaşı Ayşe Ersayın’ın evde hayatını kaybetmesinin ardından taşınma kararı alan Ajda Pekkan, eşyalı olarak kiraya vereceği ev için aylık 25 bin dolar talep etti.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Ajda Pekkan, üç yıl önce taşındığı villanın dekorasyonu için iç mimarla oturup bizzat çalışmış, malzemelerini kendisi seçerek hayalindeki yaşamı ortaya çıkarmıştı. Süperstar’ın çok seviği villayı önce 8.5 milyon dolara satmayı planladığı ancak son anda fikrini değiştirerek kiralama kararı aldığı öğrenildi.

Ayrıca Ajda Pekkan, Bodrum’dan dört yıl önce 1,2 milyon euro’ya aldığı villasını ise sattı.

Yeni villa Bodrum şehir merkezinden 20 kilometre uzaklıkta ve çam ağaçlarıyla çevrili. 1300 metrekare. 6 odası, 2 salonu, havuzu ve spa’sı var. Ajda Pekkan’ın Bodrum’dan satın aldığı villası 2,5 milyon euro….

BİR CEVAP BIRAK