Ana sayfa MAGAZİN Murat Başoğlu’nun eşi konuştu

Murat Başoğlu’nun eşi konuştu

214
0
PAYLAŞ

Magazin gündemine bu hafta Murat Başoğlu damga vurdu. 14 yıllık evli olan Murat Başoğlu teknede bir güzelle sarmaş dolaş yakalanmıştı.

Habertürk’te yer alan habere göre hata olduğunu dile getiren ve teknede yakalandığı kadını tanımadığını söyleyen Murat Başoğlu eşi Hande Bermek ile mutlu olduğunu söylemişti.

Konuya ilişkin hiç konuşmayan Hande Bermek aldatma görüntüleriyle ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İş adamı Ayhan Bermek’in kızı olan Hande Bermek 14 yıl önce Murat Başoğlu ile evlenmişti. Can adlı bir çocukları olan çiftin evlilikleri aldatma görüntüleriyle sarsıldı. Bermek biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyledi.

Hande Bermek yaptığı açıklamada, “Sadece bir insan değil, bir kadın, bir eş ve en önemlisi bir anne olarak yaşanan bu deneyimi sevgiyle kucaklayıp değerlendiriyorum. İzin verirsen eğer ve hâlâ gerekliyse cevap vermem için biraz zamana ihtiyacım var” sözlerini kayda geçirdi.

DAHA ÖNCE DE YAKALANMIŞTI

Murat Başoğlu daha önce de yakalanmıştı. Özcan Deniz ile ilişki yaşayan Buse Narcı’ya mesaj atan Murat Başoğlu konuyla ilgili açıklama yapmamıştı.

INSTAGRAM HESABINI KİLİTLEDİ

Murat Başoğlu aldatma görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından instagram hesabını kilitledi.

Woo Magazin ' de Murat Başoğlu’nun eşi konuştu adlı konuyu,
214
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleOyuncu Kemal Pekser yumruk yedi
Sonraki makaleDemet Şener şok oldu.

BİR CEVAP BIRAK