Ana sayfa MAGAZİN Merve Boluğur’dan tepki.

Merve Boluğur’dan tepki.

144
0
PAYLAŞ

Merve Boluğur: “Cennet gibi vatanım varken Mikonos’ta işim olmaz…”

Takvim’de yer alan habere göre bu yaz Beyaz Türkler, Yunanistan’ı kuşatma altına aldı! Ekonomik krizde bulunan Komşu’yu kurtarmaya niyetli olan sosyete ve magazin dünyasının ünlü isimleri, Yunanistan’ın en gözde adası Mikonos’tan çıkmaz oldu. Türkler’in para saçtığı Mikonos’taki Nammos isimli mekandaki fahiş fiyatlar, Yunan basınında dahi “Bu kadar kazık olmaz” diye eleştirildi.

Yunanistan’dan çıkmayan Beyaz Türkler’e bir tepki de Merve Boluğur’dan geldi. Güzel oyuncu, Mikonos’a gidenleri şöyle eleştirdi: “Cennet gibi bir ülkem varken Mikonos’ta işim olmaz. Bodrum, Çeşme, Kaş ve Marmaris gibi cennet yerler varken neden paramı yurt dışında harcayayım ki!”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Woo Magazin ' de Merve Boluğur’dan tepki. adlı konuyu,
144
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleZeynep Beşerler eşini öpmeden duramadı.
Sonraki makaleDemet Akalın yine kapıştı.

BİR CEVAP BIRAK