Ana sayfa MAGAZİN Ebru Şallı teknede tatil yapmayı tercih etti

Ebru Şallı teknede tatil yapmayı tercih etti

74
0
PAYLAŞ

Yeni sevgilisi ile ilk kez Bodrum’da görüntülenen Ebru Şallı, lüks bir teknede tatil yaparken sevgililer el ele, göz göze, dudak dudağa bir romantizm yaşadı.

Ebru Şallı 2 yıl aşk yaşadığı popçu Sinan Akçıl’dan 1.5 yıl önce ayrılmıştı.

2016’da Cem Yılmaz ile bir dargın bir barışık ilişki yaşadı. Bu arada adı futbolcu Arda Turan ile dedikoduya karıştı. Ebru Şallı sonunda aşkı buldu. Yeni sevgilisi ile ilk kez Bodrum-Gündoğan’da görüntülendi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İPUCU VERMİŞTİ
Lüks bir teknede tatil yapan sevgililer el ele, göz göze, dudak dudağa bir romantizm yaşadı. Ebru Şallı kısa bir süre önce “Yalnızlık nereye kadar? Ben aşkı, el üstünde tutulmayı seviyorum. Belki de bana bunu yaşatan birisi vardır.” demişti. Ebru Şallı sevgilisini sağlıklı içeceklerle detoks programına soktu.

Ebru Şallı sevgilisinden makas aldı, elini hiç bırakmadı.

Kaynak: posta.com.tr

Woo Magazin ' de Ebru Şallı teknede tatil yapmayı tercih etti adlı konuyu,
74
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleTuğba Coşkun,un tatil görüntüleri hayran bıraktı
Sonraki makaleBella Hadid’in şıklığı dikkat çekti

BİR CEVAP BIRAK