Ana sayfa MAGAZİN Eda Özerkan anne adayı spor yaparken görüntülendi

Eda Özerkan anne adayı spor yaparken görüntülendi

314
0
PAYLAŞ

Timur Acar ile evli olan güzel oyuncu Eda Özerkan anne olmak için gün sayıyor.

Oyuncu Timur Acar ile mutlu bir evlilik yaşayan Eda Özerkan, hamileliğinin 35. haftasında olduğunu belirterek samimi açıklamalar yaptı.

Özerkan, “Dört yıldır aktif olarak spor yapıyorum. Hamile kaldım diyerek bir anda spora başlamak doğru değil, ben daha önceden aktif spor yaptığım için, şu an hiç zorlanmıyorum. Yaptığım sporlar her hangi bir sıkıntı vermiyor. Eskiden daha ağır sporlar yapıyordum, şimdi hocam eşliğinde hamileler için hazırlanmış pilates yapıyorum.” dedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Özerkan; “Hamileliğin 8,5 ayında normalde %80 bel ağrısı olur, yürümekte zorlanabilirler. Çok şükür ben daha önce aktif spor yaptığım için hiç ağrım olmadı. Pilatesin haricinde haftanın iki günü yüzüyorum. Bunların hepsi normal doğum için. Normal doğum yapmak istiyorum nasipse… Tabi ki önce sağlık. Kafama göre hiçbir şey yapmıyorum. Herşey doktorumun kontrolünde.” dedi.

Güzel oyuncu kızımızı “Ağustos’un ilk haftası ya da ikinci haftası gibi bekliyoruz. Temmuz’un son haftası da olabilir. Bilemiyoruz önemli olan sağlıklı olması” dedi.

Bebeğimizin adını “İsmini Eliz koyacağız, Eliz Farsça da hamle yapmak, atılgan ve sıçramak anlamına geliyor” dedi.

‘Evlilik nasıl gidiyor?’ sorusuna Özerkan; “Her şey çok güzel gidiyor. 23 Temmuz da Timur ile bir yıl olacak. Çocuğumuzun hazırlıkları ile uğraşıyoruz. Odasını hazırlıyorum… Güzel bir heyecan var. Sonlara doğru yaklaştıkça vakit geçmiyor…”

Woo Magazin ' de Eda Özerkan anne adayı spor yaparken görüntülendi adlı konuyu,
314
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleNurgül Yeşilçay tatilden haz alamadı
Sonraki makalePelin Öztekin’in sevgilisi doğum gününe sürpriz yaptı

BİR CEVAP BIRAK