Ana sayfa MAGAZİN İrem Derici’nin ilginç açıklaması

İrem Derici’nin ilginç açıklaması

287
0
PAYLAŞ

Şarkıcı İrem Derici, sosyal medya hesabından ilginç bir açıklamada bulundu.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, son günlerde bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Lider Şahin ve kendisi hakkında çıkan haberler konusunda sessizliğini bozdu.

İrem Derici sıcaktan bunaldı, buz dolabına girdi

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Sosyal medya hesabı Instagram’dan bir açıklama yapan İrem Derici, açıklamasında şunları kaydetti:

“Kaç gündür yazılan çizilen her şeye sessiz kaldım. Bugün bu t-shirt’ü gördüm ve dedim ki, t-shirt konuşsun benim yerime! Canım arkadaşlarım, evet biliyorum ekmek tekneniz ama masa başı haber yapıp insanları üzmek ne kötü bir bilseniz.. Cehennem bile kapar kapılarını, Araf’ta kalırsınız. Şu asparagas huyunuzdan bir vazgeçseniz ne güzel olacak. Ben hayatımın en güzel yılını geçirdim. Çok beyefendi biri tarafından hep el üstünde tutuldum, çok sevdim ve sevildim. Ona ve ailesine saygım sonsuzdur ve bakii kalacaktır. Üzmeyin artık kimseyi. Zirvede bırakmak diye bir şey vardır. Etten, kemikten ve aynı DNA sarmalından oluştuğumuzu unutmayın. Bırakın insanlar güzel anılarıyla kalsın. N’olur İrem kardeşinizden ufak bir rica..”

Woo Magazin ' de İrem Derici’nin ilginç açıklaması adlı konuyu,
287
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin İlyas’ı evlendi
Sonraki makaleMegastar Tarkan hayraarıyla buluştu

BİR CEVAP BIRAK