Ana sayfa MAGAZİN Survivor Çağan Atakan Arslan davalık oldu

Survivor Çağan Atakan Arslan davalık oldu

138
0
PAYLAŞ

2016 Survivor şampiyonu Avatar Atakan, eski sevgili şoku yaşadı. Milli Boksör’ün geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarının bağlı olduğu mail hesabını çaldırdığı ortaya çıktı.

Milli boksör ve oyuncu Çağan Atakan Arslan, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesaplarının bağlı olduğu mail hesabını çaldırdı. Arslan, sosyal medya hesaplara erişim sağlayamayınca durumu fark etti ve savcılığın yolunu tuttu.

Çağan Atakan Arslan’ın şikâyeti üzerine olayla ilgili savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Atakan Arslan’ın alışveriş keyfi

IP’DEN TESPİT ETTİLER
Yürütülen soruşturmada, söz konusu mail hesabına erişim sağlayan IP tespit edildi. Hesaplara erişim sağlayan şahsın, Avatar Atakan’ın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

Berna D.’nin olayla ilgili ifadesine başvuruldu. Berna D., Atakan Arslan’ın eski erkek arkadaşı olduğunu belirtip, söz konusu mail hesabına erişim sağladığını kabul etti.

“FOTOĞRAFLARIMI SİLDİ…”
Berna D., ” Atakan’la evlilik yoluna girdik. Bu kararı almamıza rağmen ayrıldık. Sosyal medya hesaplarımızın şifrelerini biliyorduk. Ayrıldıktan sonra kendisine ait hesaptan benim fotoğraflarımı sildi. Ben de kızgınlıkla, bütün fotoğraflarını sildim ve kendisine de sildiğimi söyledim” dedi.

Atakan Arslan Söz dizisinde

4,5 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTENDİ
İstanbul Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu tarafından Berna D. Hakkında dava açıldı. Hazırlanan iddianamede, Berna D.’nin “İzinsiz olarak bilişim sistemlerine girme ve bozma” suçundan 4.5 yıla kadar hapis cezası istendi. Arslan, bir süredir nişanlı olduğu Serap Korkmaz ile 16 Şubat günü evlenmişti.

Avatar Atakan’ın düğün heyecanı!

Kaynak: sabah.com.tr

BİR CEVAP BIRAK